30
September
event-7
Eduma Autumn 2016
8:00 am - 5:00 pm
London, UK

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

28
March
event-2
Elegant Light Box Paper Cut Dioramas
8:00 am - 5:00 pm
Vancouver, Canada

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

20
February
event-3
Good Intentions or Good Results?
12:00 am - 5:00 pm
Birmingham, UK

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

11
January
event-2
Happy New Year 2016
8:00 am - 5:00 pm
Paris, French

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

15
October
course-6
Eduma Autumn 2015
8:00 am - 5:00 pm
Venice, Italy

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

30
September
course-7
Summer School 2015
8:00 am - 5:00 pm
NewYork, USA

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

11
June
corses
Si te ndertoni kurset tuaja online
8:00 am - 2:00 pm
Innovation Hub, Tirana

Event tek Innovation Hub ne nje trajnim per te gjitha ata qe duan te krijojne kurset e tyre dhe ti publikojne ne platformen tone. Lutem...

15
May
event-4
Panairi i Start-up
6:00 pm - 2:00 pm
Piramida, Tirane, AL

Prezantojme platformen tone